top of page

První konzultace

zdarma

Konzultace probíhá v mém studiu. Klient přináší vlastní podklady (náčrt s rozměry, fotografie apod.) Při první konzultaci se především snažím informovat o Vašich požadavcích interiéru. Jedná se o informativní schůzku, kde se dozvím, jaké jsou vaše potřeby a požadavky a nabídnu Vám možná řešení projektu.

Poradenství

800Kč/hod + doprava

Konzultace přímo u klienta. Jedná se o schůzku přímo v interiéru, kde klient nastíní svůj problém a já mu nastíní možná řešení.

Balíček základ

1500 Kč/ místnost

V rámci základního balíčku proběhne nejprve seznámení s klientem a jeho požadavky. Na základě seznámení s problémem navrhnu dispoziční řešení prostoru. Výstupem je jednoduchý 2D půdorys, v případě kuchyňské linky jednoduchý pohled na stěny.

Možné příplatky:

  • konzultace na místě 600Kč/hod + doprava

  • zaměření 1000Kč/místnost"

Balíček 1

2500 - 6000 Kč/ místnost

V rámci tohoto balíčku proběhne nejprve seznámení s klientem a jeho požadavky. Na základě seznámení s problémem Vám navrhnu dispoziční řešení prostoru. Dále navrhnu barevné řešení prostoru a vytvořím 3D vizualizaci. Možná jsou i variantní řešení. Výstupem je půdorys + několik vytištěných pohledů 3D vizualizace. Návrh rozpočtu a doporučení konkrétní realizace jednotlivých kusů nábytku.

Možné příplatky:

  • konzultace na místě 600Kč/hod + doprava

  • zaměření 1000Kč/místnost

MOŽNO I V RÁMCI ON-LINE NÁVRHŮ

Balíček 2

2500 - 6000 Kč/ místnost

Seznámení s klientem přímo v řešeném prostoru. Provedu u Vás zaměření prostoru a fotodokumentaci. Vytvořím návrh dispozičního řešení a vizualizaci (možno i více variant). Na základě vybrané finální vizualizace Vám zpracuji detailní projekt s rozměry. Vytvořím detailní řešení i atypových kusů nábytku. Navrhnu Vám kompletní materiálové řešení interiéru od podlah až ke stropu. Výstupem je okótovaný půdorys, 3D vizualizace, soupis jednotlivých komponentů, výkres materiálového řešení a specifikace barev.

Komerční návrhy interieru

Ceny návrhů komerčních interiérů jsou vždy individuální na základě rozsahu a druhu služeb.

Realizace

V návaznosti na zpracované návrhy s Vámi rádi budeme spolupracovat i nadále při realizaci. Můžeme nabídnout jak konzultace, tak částečnou realizaci nebo také realizaci celého interiéru na klíč. Tato spolupráce je vždy individuální a záleží vždy na rozsahu a druhu využitých služeb. Pokud budete interiér realizovat s námi, bude Vám cena návrhu odečtena z ceny zakázky.

bottom of page